Prodejní akce

01/10 - 31/10/18
Slavíme 15 let prodejny RC modelů v Dlouhé Vsi. - 15 % sleva na Nanoprodukty - 10 % sleva při nákupu nad 1000,-Kč (+ bonus los) - sezonní výprodej Lipo akumulátorů. Hra o 3 mini lodě - slosování 1.11.2018.

Lodě

pozn.: jednotlivé slevy nelze sčítat

Odkazy

Světová organizace lodních modelářů:

NAVIGA

České stránky:

Svaz modelářů ČR
Lodní modeláři - sekce M
RC Modell Club Praha

Modeláři v regionu:

Model Klub Rychnov nad Kněžnou
Milan Michálek
www.falemo.cz
www.dvoracek.pise.cz
www.lmkct.cz
www.zerozero.cz
www.rcteam.cz
www.model.orlicko.cz
modelari.lit.cz
www.letka-jehnedi.wbs.cz
www.lmk-juniorklub-uo.cz/
Team Rebels
Letiště pana Dodka

Partneři:

RC Televize

Inzerce:

Annonce

Diskusní fóra:

RC Free
M section forum
Kalendář

31/12 - 31/12/18
Od ledna do prosince. Hurá na závody Speed Challenge 2018., kalendář ,

26/09 - 30/04/19
RC auta,parkety,Černčice říjen 2018 - duben 2019,  ,

Partneři

Upozornění

info    Pokrok nezastavíš    podrobnosti

pozor    Filmový festival BZUK film se letos nekoná. Dorazily pouze dva soutěžní filmy!?   

Aktuality

Filmový podzim

Inspirace

Bzuk  -  2017-11-13 10:27:41

Letos jsem si udělal více času na návštěvu filmových festivalů ve východních Čechách. Navštívil jsem celkem čtyři ( Bzukfilm v Dlouhé Vsi, Cinema Open v Hradci Králové, Vysokovského kohouta ve Vysokově u Náchoda a Orfilmfest v Jablonném n. Orlicí. Více informací o festivalech naleznete na portále filmdat.)

Nejdelší tradice na vás dýchne ve Vysokově - letošní ročník byl již padesátý. Třídenní svátek, bohatý doprovodný program, vzpomínky starších tvůrců, utužování pospolitosti a vesnická atmosféra - to vše má své neopakovatelné kouzlo. Naproti tomu Cinema Open (dva dny v Hořicích a dva dny v Hradci Králové) možná trochu trpí roztříštěností. Více se hledí na výkon a individualitu. To však plně koresponduje se záměrem odtrhnout se od amatérismu a snaze o profesionalitu. Je to hledání "třetí cesty" pro nezávislý film i pro organizátory. Vybrali si cestu jistě nelehkou, je to mladá parta a já jim fandím. Šestý ročník Orfilmfestu v Jablonném nad Orlicí naopak ukazuje nesmělé počátky spolupráce s polskými tvůrci. Škoda, že žádný z nich nepřijel a doufejme, že to nebude jen umělé pro čerpání evropských dotací. To by ničemu neprospělo. Pořádající společnost Orfilm totiž sama tvoří, mezi svými členy mají šikovné organizátory, filmaře i modeláře. Disponují vynikající technikou, dobrými kontakty na všechny mainstreamové televize a mají skvělé zázemí v nově rekonstruovaném kině. Festitval mmodelářský pořádá Bzuk team, takže hodnotit nebudu a jen vás pozvu na již šesté setkání filmařů, které se koná 1. prosince opět v Dlouhé Vsi. I zde bude k vidění film, který propaguje modeláře a anktetu Modelář roku.

portál amatérského filmu


Obrázek - modelář rokuObrázek - 50.ročníkObrázek - Vysokovský kohoutObrázek - rekonstrukce kinaObrázek - šikovní modeláři a filmařizpět