Prodejní akce

Pro tento měsíc nejsou vypsané žádné akce.

Odkazy

Světová organizace lodních modelářů:

NAVIGA

České stránky:

Svaz modelářů ČR
Lodní modeláři - sekce M
RC Modell Club Praha

Modeláři v regionu:

Model Klub Rychnov nad Kněžnou
Milan Michálek
www.falemo.cz
www.dvoracek.pise.cz
www.lmkct.cz
www.zerozero.cz
www.rcteam.cz
www.model.orlicko.cz
modelari.lit.cz
www.letka-jehnedi.wbs.cz
www.lmk-juniorklub-uo.cz/
Team Rebels
Letiště pana Dodka

Partneři:

RC Televize

Inzerce:

Annonce

Diskusní fóra:

RC Free
M section forum
Kalendář

Momentálně nám nejsou známy žádné závody ani zajímavé akce.

Otvírací doba
Partneři

Aktuality

SAMBA CUP

Cikov, Horní Újezd u Litomyšle

Bzuk  -  2024-05-27 17:00:38

V neděli 26.5.2024 jsme navštívili setkání leteckých modelářů pořádané rodinou Vostřelových. 13th Samba cup , Eurotour, World cup, soutěž modelů termických větroňů kategorie F5J. Pověst nelhala - perfektní organizace, více než 130 soutěžících ze 13 zemí. Do finále postupovalo 14 nejlepších. Náš "Modelář roku 2023" Jaroslav Vostřel mladší nastupoval poprvé mezi seniory. Finále měl na dosah, bohužel chybělo pár bodíků a tak bral 15. místo. Mezi účastníky jsme objevili i Petra Neheru (80 místo) a Karla Skoupého (95 místo), kteří navštěvovali prodejnu U Bzuka.

Obdiv patří pořadatelům s jakým klidem zvládají organizaci velké soutěže na malé vesnici. Tam se nebojí dorazit ani závodníci z Norska ve dvou Teslách, které si je dobíjeli v depu místního motokrosového závodistě. Milé setkání jsme zažili, když jsme neplánovaně potkali vítěze ankety Modelář roku z let 2016 a2017: Zdeňka Nespěchala z Holic a Jirku Fikejze ze Džbánova. Jojo - modelařina se dá provozovat i v důchodovém věku.


Obrázek - areálObrázek - prestigeObrázek - trikoObrázek - ve vzduchuObrázek - patnáctýObrázek - fináleObrázek - hotovoObrázek - cenyObrázek - teslazpět