Prodejní akce

Pro tento měsíc nejsou vypsané žádné akce.

Odkazy

Světová organizace lodních modelářů:

NAVIGA

České stránky:

Svaz modelářů ČR
Lodní modeláři - sekce M
RC Modell Club Praha

Modeláři v regionu:

Model Klub Rychnov nad Kněžnou
Milan Michálek
www.falemo.cz
www.dvoracek.pise.cz
www.lmkct.cz
www.zerozero.cz
www.rcteam.cz
www.model.orlicko.cz
modelari.lit.cz
www.letka-jehnedi.wbs.cz
www.lmk-juniorklub-uo.cz/
Team Rebels
Letiště pana Dodka

Partneři:

RC Televize

Inzerce:

Annonce

Diskusní fóra:

RC Free
M section forum
Kalendář

26/09 - 30/04/19
RC auta,parkety,Černčice říjen 2018 - duben 2019, podrobnosti ,

01/01 - 31/12/19
SPEED Challange 2019, kalendář ,

14/02 - 23/02/19
Udělejte si výlet do Prahy. Výstava v Letňanech 22. - 23. února, Výstava ,

Otvírací doba
Partneři

Upozornění

info    Pozor. Výstava v Letňanech již 22.-23.února 2019.   

Aktuality

Zlato pro Zdeňka

Zdeněk Sršeň  -  2012-06-01 00:00:00

V červnu Bzuk team absolvoval 3 závody lodí. Vše začalo v jihočeských Borovanech. Pořadatelé účastníkům připravili báječné občerstvení. Honza byl na dovolené a zbytek teamu na medaile nedosáhl. Zdeněk skončil v kategorii Mini standard na čtvrtém místě. Nevyplatilo se mu taktické vynechání druhé sobotní jízdy. Nepřízeň počasí znemožnila regulérní průběh akce a tak byly čtvrté jízdy zrušeny a vše se počítalo ze tří výsledků, tedy včetně dvou sobotních. Příroda si zkrátka nedá poroučet. Nepodařilo se nám sice uskutečnit hromadnou fotografii jako v předchozí ch letech, ale účast 51 mini lodí byla velmi slušná.

Plzeňští modeláři museli kvůli golfařům opustit zavedenou trať v Ejpovicích. Náhradní prostory v campu Ostende na Malém Boleváku jsou dobré, ale velká plocha znamená též odpolední vlny a to znamená dramatické výkyvy ve výkonech podle toho, zda fouká či nefouká. Honza vybojoval 2.místo v kategorii Mini Standard a v Mini Expertu skončil čtvrtý. Bramborový byl i Zdeněk v Mini standardu. Dámská část teamu se neprosadila. Zvláště Mini Expert Zdeňky starší začal po osmi letech provozu stávkovat a nakonec vypověděl službu úplně.

Pražský Mini ECO CUP pokračoval druhým závodem posledního června. Do finále A se po třech kvalifikačních probojovali všichni tři závodníci BZUK teamu jezdící s Mini Standardem. Zdeněk, Honza Sršňovi a Zdeňka Dostálová. Bojovalo se až do konce. Po dvou finálových jízdách měli po 4 bodech Honza, Zdeněk a Hošek Pavel. Vše se rozhodlo v poslední finálové jízdě. O tom, že zvítězil Zdeněk, rozhodl dle pravidel až lepší nájezd, což znamená lepší čas. Druhý skončil Pavel Hošek z Prahy a třetí místo vybojoval Honza. Zdeňka Dostálová byla výborná v kvalifikaci, ale ve finále se neprosadila. Mini Expert Zdeňky Sršňové zažíval svoji premiéru po kompletní repasi uložení motoru. Zdeňka si rychle zvykala na modernizovaný motor i regulaci a zase ji bavilo závodit.


Obrázek - Bláto v BorovanechObrázek - Plzeň v PlzniObrázek - Mini Cup Prahazpět