Prodejní akce

Pro tento měsíc nejsou vypsané žádné akce.

Odkazy

Světová organizace lodních modelářů:

NAVIGA

České stránky:

Svaz modelářů ČR
Lodní modeláři - sekce M
RC Modell Club Praha

Modeláři v regionu:

Model Klub Rychnov nad Kněžnou
Milan Michálek
www.falemo.cz
www.dvoracek.pise.cz
www.lmkct.cz
www.zerozero.cz
www.rcteam.cz
www.model.orlicko.cz
modelari.lit.cz
www.letka-jehnedi.wbs.cz
www.lmk-juniorklub-uo.cz/
Team Rebels
Letiště pana Dodka

Partneři:

RC Televize

Inzerce:

Annonce

Diskusní fóra:

RC Free
M section forum
Kalendář

Momentálně nám nejsou známy žádné závody ani zajímavé akce.

Otvírací doba
Partneři

Aktuality

Bzuk film 2014

Rekordní počet hlasujících diváků

Bzuk  -  2014-10-22 22:10:41

Filmový festival modelářů vykročil směle do druhého desetiletí. Za povedený plakát patří uznání Michalovi Vilímkovi z grafického studia Tiskárny Horáček ve Vamberku. Nově se stal spolupořadatelem Impuls Hradec Králové, včetně odborného zhodnocení filmů Ondřejem Krejcarem. Skvělý zvuk zajistil Milan Michálek z Dlouhé Vsi. Modeláři ze širokého okolí prezentovali nádherné modely na výstavě. O hladký průběh večera se postaral Bzuk team a pracovníci Sporthotelu Weldis.

Celkem 4 hodiny zábavy, napětí a radostí pro rekordních 127 diváků. Narychlo jsme museli ještě shánět židle. Jak to všechno dopadlo? Zaslouženě zvítězil Antonín Dodek z Lupenice se snímkem Velká & malá (31 hlasů), 2. místo zaujaly Letecké katastrofy od Vaška Wetu Šimka z Červeného Kostelce(25 hlasů) a 3. místo získal Jaromír Schejbal z Rychnova n.Kn. (16 hlasů). Více informací postupně v sekci Bzuk film. Za první fotografie patří dík Miloslavu Dostálkovi z Orlického týdeníku. Potěšila nás i velká účast vítězů ankety Modelář roku. Přítomno celkem osm z třinácti dosud vyhlášených - viz druhé foto.


Obrázek - Zprava:Losenický O,Locker J, Schejbal J.Šimek V.,Dodek M, Koutný R.,Matějus M., Locker D., Sršeň Z.,Obrázek - Vater K., Špinar J., Nývlt J., Macháň L., Sršeň J., Bartoš M. Linhart L., Miletín M.zpět