Prodejní akce

Pro tento měsíc nejsou vypsané žádné akce.

Odkazy

Světová organizace lodních modelářů:

NAVIGA

České stránky:

Svaz modelářů ČR
Lodní modeláři - sekce M
RC Modell Club Praha

Modeláři v regionu:

Model Klub Rychnov nad Kněžnou
Milan Michálek
www.falemo.cz
www.dvoracek.pise.cz
www.lmkct.cz
www.zerozero.cz
www.rcteam.cz
www.model.orlicko.cz
modelari.lit.cz
www.letka-jehnedi.wbs.cz
www.lmk-juniorklub-uo.cz/
Team Rebels
Letiště pana Dodka

Partneři:

RC Televize

Inzerce:

Annonce

Diskusní fóra:

RC Free
M section forum
Kalendář

26/09 - 30/04/19
RC auta,parkety,Černčice říjen 2018 - duben 2019, podrobnosti ,

01/01 - 31/12/19
SPEED Challange 2019, kalendář ,

14/02 - 23/02/19
Udělejte si výlet do Prahy. Výstava v Letňanech 22. - 23. února, Výstava ,

Otvírací doba
Partneři

Upozornění

info    Pozor. Výstava v Letňanech již 22.-23.února 2019.   

Aktuality

Nová tradice? Možná.

Zdeněk Sršeň  -  2009-04-01 00:00:00

Dlouhá Ves u Rychnova nad Kněžnou se stává dalším centrem modelářů. Sice tu není žádná dráha pro auta, letiště či rybník, místní Weldis Sporthotel si však našel oblibu u modelářů. V předchozích pěti letech se zde fandové setkávali pouze u filmového plátna na modelářském festivulu BZUK FILM. Milan Michálek místní filmař a vrtulníkář se rozhodl udělat také reálné halové setkání. Nádherné počasí s letními teplotami, nakonec dovolilo i dvouhodinovou venkovní produkci. O krásné okamžiky s modely se zasloužili především nejlepší juniorský pilot Pavel Kefurt z Prahy, Bednářovi ze Dvora Králové, Baltolšicové z České Třebové a další, kteří se zůčastnili mini soutěže.

Modelklub RK představil rychlá cestovní auta uvnitř a velké buggyny venku (Vater, Ochoc, Janeček). Láďa Macháň z Náchoda ozdobil setkání výstavou laminátových člunů z vlastní výroby. Diváci i soutěžící mohli využít i improvizované prodejny Bzuk přímo ve Sporthotelu. Pozornost si zasloužily i místní Eletroslužby Janeček. Před hotelem stálo jejich auto Opel Zafira ve velikosti 1:1 a na ploše uvnitř se proháněl úplně stejný model 1:10 se reklamními nálepkami i funkčními světly, včetně blikačů a zpátečky.Pořadatel Milan Michálek nezapomněl ani na propagaci, takže jsme při práci viděli i zástupce rychnovské televize, amatérského filmaře Jaromíra Schejbala i redaktora Rychnovského Deníku pana Dostálka. Doufejme, že orgány místní samosprávy konečně začnou modeláře vnímat jako partnery v oblasti volnočasových aktivit a projeví se to také nějakou podporou. Milane díky.


Obrázek - VstupObrázek - VenkuObrázek - ElektroslužbyObrázek - Lodě Ládi MacháněObrázek - BuggyObrázek - Vrtulníkáři Bednář, Michálek, Kefurt (zleva)zpět