Prodejní akce

Pro tento měsíc nejsou vypsané žádné akce.

Odkazy

Světová organizace lodních modelářů:

NAVIGA

České stránky:

Svaz modelářů ČR
Lodní modeláři - sekce M
RC Modell Club Praha

Modeláři v regionu:

Model Klub Rychnov nad Kněžnou
Milan Michálek
www.falemo.cz
www.dvoracek.pise.cz
www.lmkct.cz
www.zerozero.cz
www.rcteam.cz
www.model.orlicko.cz
modelari.lit.cz
www.letka-jehnedi.wbs.cz
www.lmk-juniorklub-uo.cz/
Team Rebels
Letiště pana Dodka

Partneři:

RC Televize

Inzerce:

Annonce

Diskusní fóra:

RC Free
M section forum
Kalendář

Momentálně nám nejsou známy žádné závody ani zajímavé akce.

Otvírací doba
Partneři

Aktuality

Moravia Xray Challenge Cup (Trenčín)

Zdenka Dostálová  -  2013-12-09 13:17:59

Na Mikuláše jsme se vydali do Trenčína na třetí závod Moravia Xray Challenge Cupu. HUDY Racing Arena byla k dispozici od 16h do 24h k volným tréninkům, kterých se zúčastnil nemalý počet závodníků.

HUDY Racing Arena je opravdu krásná hala vybudovaná na míru pro závody rádiem řízených modelů. Asfaltový podklad byl pro účely tohoto závodu pokryt kobercem.

Hala je rozdělena do dvou částí – off road dráha pro závody buggy a on road dráha pro závody cestovních aut. Dále je k dispozici venkovní asfaltová dráha. Nechybí ani zázemí pro závodníky – stoly, židle, zásuvky pro nabíjení, vše v perfektním stavu.

V sobotu začínal volný trénink v 7h a závodníci potvrzovali své přihlášky do 8:30 ve skleněném velíně nahoře uprostřed haly. Závodilo se v kategoriích 4WD buggy (13 závodníků), Formula (5 závodníků), Stock (28 závodníků), Pancar/WGT (8 závodníků) a Modified (12 závodníků). Ze tří kvalifikačních jízd se soutěžící nominovali do příslušných finálových skupin (A-C) a v sobotu odpoledne se jeli 3 finálové jízdy, ze kterých 2 nejlepší určují finálové pořadí. Nakonec měly závody pouze 3 vítěze - Juraj Hudy (4WD buggy), Vítězslav Hola (Formula i Pancar/WGT) a David Němeček (Stock i Modified).

výsledky


Obrázek - HUDY Racing ArenaObrázek - vstupní halaObrázek - závodní dráhyObrázek - venkovní asfaltová dráhaObrázek - zahájení - Juraj Hudy, Martin KořínekObrázek - start buggyObrázek - depoObrázek - vyhlášení STOCK juniořiObrázek - vyhlášení STOCK seniořiObrázek - HUDY - síň slávyzpět