Prodejní akce

01/01 - 31/12/23
Prodejna zrušena v roce 2020.


pozn.: jednotlivé slevy nelze sčítat

Odkazy

Světová organizace lodních modelářů:

NAVIGA

České stránky:

Svaz modelářů ČR
Lodní modeláři - sekce M
RC Modell Club Praha

Modeláři v regionu:

Model Klub Rychnov nad Kněžnou
Milan Michálek
www.falemo.cz
www.dvoracek.pise.cz
www.lmkct.cz
www.zerozero.cz
www.rcteam.cz
www.model.orlicko.cz
modelari.lit.cz
www.letka-jehnedi.wbs.cz
www.lmk-juniorklub-uo.cz/
Team Rebels
Letiště pana Dodka

Partneři:

RC Televize

Inzerce:

Annonce

Diskusní fóra:

RC Free
M section forum
Kalendář

01/01 - 31/12/23
SPEED Challenge 2023 začíná v Habrové., Modelklubrk ,

Otvírací doba
Partneři

Aktuality

Mistrovství Polska

Zdeněk Sršeň  -  2010-07-01 00:00:00

Mistrovství Polska navštívil Bzuk team ve složení Zdeněk, Honza a Zdenka Sršnovi ve dnech 10.-11.7. 2010. Po třech letech se Bzuk team opět představil v nedalekém Kedzierzyn-Kozle. Zúčastnili jsme se třetího kola polského seriálu skupiny M lodních modelářů . Do bleší souteže jsme nasadili po 3 lodích v kategoriích Mini Eco Standart a Mini Eco Expert. Dále se Zdeněk a Zdenka ješte zúcastnili závodu Expertu.

Polští přátelé nás přivítali v novém areálu lodních modelářů, který je umístěn kousek za městem v blízkosti již rekultivované skládky. Hladina rybníka je dobře krytá před větrem a velikost plně vyhovuje soutežním pravidlům. Při jarních povodních byl tento areál zatopen vodou z Odry až do výšky 2,5 metru, ale v době našeho příjezdu již vše fungovalo normálně. Jen ta příjezdová cesta byla v trochu horším stavu. Stromy v depu poskytovaly příjemný stín pro lidi i techniku v tropických dnech. Pořadatelé zajistili jídlo i nocleh, takže co více si přát.

Bzuk team se tradičně v Polsku ukázal v dobrém světle. V kategorii Mini Eco Standart postoupily všechny naše 3 lodě do finálové skupiny. Zdenka se sice zlobila na Honzu, že ji poslední jízdou odsunul na druhé místo a sám skončil na první pozici, ale výsledek to byl parádní. Zdeněk k tomu přidal s blechou babičkou docela pěkné šesté místo. V kategorii Mini Eco Expert se situace vyvíjela také dobře, ale Honzova loď byla v poslední čtvrté rozjížďce několikrát na zádech. To byl důsledek předchozí kolize. Juniorský mistr Polska Filip Krawczyk toho využil k útoku na první místo. I tak 2. místo Honzy a 3. místo Zdenky způsobily chaos v polských řadách. Zdeněk skončil devátý, sice se mu podařilo novou loď stabilizovat, ale zase za cenu ztráty výkonu. Zdenek si spravil chuť, když s velkým expertem postoupil do finálové skupiny a obsadil celkové 5.místo, těsně před šestou Zdenkou. V Polsku se na vítězství počítají tři nejlepší jízdy ze čtyř možných a také pohonné akumulátory Mini lodí mohou být složeny ze tří Li-Pol článků. Nic z toho však naší konkurenci nepomohlo ubránit před Bzuk teamem jedno zlato, dvě stříbra a jeden bronz. Na vyhodnocení výsledku jsme nečekali. Doufáme, že medaile a diplomy dojdou poštou. Kromě Bzuk teamu se polského mistrovství zúcastnili ješte závodníci z Německa.

Výsledky


Obrázek - Filip KrawczykObrázek - Pan KrawczykObrázek - Na startuObrázek - Na platěObrázek - Výpočetní střediskoObrázek - Honza a Zdenčazpět