Prodejní akce

Pro tento měsíc nejsou vypsané žádné akce.

Odkazy

Světová organizace lodních modelářů:

NAVIGA

České stránky:

Svaz modelářů ČR
Lodní modeláři - sekce M
RC Modell Club Praha

Modeláři v regionu:

Model Klub Rychnov nad Kněžnou
Milan Michálek
www.falemo.cz
www.dvoracek.pise.cz
www.lmkct.cz
www.zerozero.cz
www.rcteam.cz
www.model.orlicko.cz
modelari.lit.cz
www.letka-jehnedi.wbs.cz
www.lmk-juniorklub-uo.cz/
Team Rebels
Letiště pana Dodka

Partneři:

RC Televize

Inzerce:

Annonce

Diskusní fóra:

RC Free
M section forum
Kalendář

Momentálně nám nejsou známy žádné závody ani zajímavé akce.

Otvírací doba
Partneři

Aktuality

Pohár předán

AC Buňkov Břehy u Přelouče

Bzuk  -  2021-06-03 09:54:46

Josef Navrátil pořádal první závod lodních modelů FSR-V a při této příležitosti jsme mu předali pohár pro Modeláře roku 2020. Bohužel strach z koronaviru a stále se měnící opatření omezil počet startujících, takže řada zahraničních závodníků nedorazila. Studené květnové počasí a časté přeháňky - také nic moc pro pobyt u rybníka. Závody se však uskutečnily v poklidné atmosféře. Výsledky budou později zvěřejněny na http://svazmodelaru.cz/klom/sekce/sekce-fsr/.
Putovní pohár a věcné ceny převzal Josef Navrátil v sobotu 29. května v příjemném prostředí Autocampu Buňkov. Na závěr mu přejeme úspěšnou sezónu a skvělou reprezentaci na mistrovství světa v srpnu v Itálii.

Obec Břehy leží 2 km od města Přelouče a 8 km od Lázní Bohdaneč v nadmořské výšce 211 m. Od krajského města Pardubic ji dělí 18 km a od sousedního krajského města Hradce Králové 27 km. Trvale tu žije přes 1 000 obyvatel a její katastr má rozlohu 1 136 ha. Je druhou největší obcí Přeloučska a stále se rozvíjí
Majetkem obce je i Autokemp Buňkov, s.r.o., který byl uveden do provozu v roce 1978. Leží na západním okraji stejnojmenného rybníka o rozloze 56 ha, který má rašelinové podloží.
Doporučit můžeme i naučné stezky, které začínají právě u kempu. Můžeme se vydat „ Kolem rybníka Buňkov“ nebo stezkou „Za záchranu lesa“.


sekce FSR

repre 2021


Obrázek - Předání poháruObrázek - Věcné cenyObrázek - Oceněnízpět