Prodejní akce

Pro tento měsíc nejsou vypsané žádné akce.

Odkazy

Světová organizace lodních modelářů:

NAVIGA

České stránky:

Svaz modelářů ČR
Lodní modeláři - sekce M
RC Modell Club Praha

Modeláři v regionu:

Model Klub Rychnov nad Kněžnou
Milan Michálek
www.falemo.cz
www.dvoracek.pise.cz
www.lmkct.cz
www.zerozero.cz
www.rcteam.cz
www.model.orlicko.cz
modelari.lit.cz
www.letka-jehnedi.wbs.cz
www.lmk-juniorklub-uo.cz/
Team Rebels
Letiště pana Dodka

Partneři:

RC Televize

Inzerce:

Annonce

Diskusní fóra:

RC Free
M section forum
Kalendář

Momentálně nám nejsou známy žádné závody ani zajímavé akce.

Otvírací doba
Partneři

Aktuality

Modeláři se nenudí ani v zimě

Zdeněk Sršeň  -  2006-01-01 00:00:00

Celostátní konference klubu lodních modelářů se konala v sobotu 4. února v Hradci Králové. Svaz modelářů si udržuje rozsáhlou členskou základnu a ke konci minulého roku to bylo již 6599 členů. Po leteckých činí lodní modeláři druhou největší skupinu. . Jiři Špinar z Borohrádku kandidoval na post předsedy klubu lodních modelářů ČR pro příští 4 roky. Jen těsnou většinou 60:42 však zvítězil stávající předseda jihočech Zdeněk Hanzlík. Tajemníkem republikového klubu zůstává i nadále pan Jiří Lejsek z Kostelce n.Orl.

Světová organizace lodních modelářů Naviga dle slov svého místopředsedy pana Švorčíka ocenila především výborné organizační schopnosti Čechů. Za vynikající výsledky při reprezentaci byla dobře hodnocena „naše“ skupina M – motorové modely. Červencového mistrovství světa v německém Thale se zúčastní 19 českých seniorů, z toho 3 reprezentují Bzuk team z Vamberka.

Druhého letošního závodu modelů cestovních vozů v Černčicích u Nového Města nad Metují se v neděli dne 5. února zúčastnilo 46 závodníků. V modelech 1:10 nikdo nestačil na Martina Kořínka z Kolína, který suverénně vyhrál všechny 4 finálové jízdy. V mikro modelech 1:18 se dokázal prosadit při své první účasti Jan Sršeň z Vamberka a tuto mladou kategorii vyhrál.


Obrázek - Auta - únor 2006zpět