Prodejní akce

Pro tento měsíc nejsou vypsané žádné akce.

Odkazy

Světová organizace lodních modelářů:

NAVIGA

České stránky:

Svaz modelářů ČR
Lodní modeláři - sekce M
RC Modell Club Praha

Modeláři v regionu:

Model Klub Rychnov nad Kněžnou
Milan Michálek
www.falemo.cz
www.dvoracek.pise.cz
www.lmkct.cz
www.zerozero.cz
www.rcteam.cz
www.model.orlicko.cz
modelari.lit.cz
www.letka-jehnedi.wbs.cz
www.lmk-juniorklub-uo.cz/
Team Rebels
Letiště pana Dodka

Partneři:

RC Televize

Inzerce:

Annonce

Diskusní fóra:

RC Free
M section forum
Kalendář

Momentálně nám nejsou známy žádné závody ani zajímavé akce.

Otvírací doba
Partneři

Aktuality

Nikdo z minulého tisíciletí

Míša Dostál byl třetí

Bzuk  -  2019-06-19 15:18:39

Titulek zní hrozně, ale pravdivě. Mistrovství ČR mládeže v Lučině (Tvarožná Lhota) se mohli účastnit všichni závodníci narození v roce 2001 a mladší. Nikdo starší! Za Bzuk team se zúčastnili 3 nejmladší junioři (Amálie Dostálová, Janick Sršeň a Michal Dostál - všichni členové Klom Náchod). Soutěžilo se v sedmi třídách: EX 500, EX Ž, F4 A, F4 B, Mini Eco Standard , Mini Eco Expert, FOOTY.

Bzuk team nasadil celkem 7 lodí: 3 x EX 500, 3 x Mini Eco Standard a 1 x Mini Eco Expert. Sobotní počasí bylo slunečné, ale i větrné. Teplo přilákalo stousty vodomilných výletníků, které bylo těžké dostat z vody. Koupání na vlastní nebezpečí pěkně houpalo s hladinou přehradní nádrže. Zato v neděli byla voda klidná, dá se říci rekordní. Janick potvrdil sobotních 23 kol v Mini Standardu. Amálka s Mini Expertem najela dokonce 25 kol. Hrdinou dne se však stal Míša, který si přál jezdit speciální závod EX 500 i v neděli (za účasti dospělých). Závod se mu velmi povedl: 3 x trefil středovu branku s číslem 100, potom se vešel do tolerance 95 a přidal ještě jednou 100. Cca 30 závodníků již odpadlo a do posledního kola postoupili čtyři. Míša trefil branku 90 a získal 3. místo k velké radosti Bzuk teamu. Oficiální výsledky ještě nejsou publikované, důležité je že jsme pěkně potrénovali a nerozbili žádnou lod´ do seriálu sekce M. Jednu ztrátu jsme však utrpěli, když Janikova EX 500 ve větru projela brankou 5O na pravé straně a pak se podle svodidel vracela ke břehu. Při jedné vlně se však dostala pod svodidlo, nabrala vodu a zmizela v pěti metrové hloubce. Plavecké pokusy o vylovení byly marné, jdená se o lod´ bez elektroniky, tak jsme potapěče nevolali. Doma máme náhradní loď.

kalendář

sekce mládež


Obrázek - zahájeníObrázek - rozpravaObrázek - moloObrázek - nejmladší předškoláciObrázek - AmálkaObrázek - malý profíkObrázek - je to jednoduché, když se to umíObrázek - vyhlášeníObrázek - konečně bednaObrázek - diplomzpět