Prodejní akce

Pro tento měsíc nejsou vypsané žádné akce.

Odkazy

Světová organizace lodních modelářů:

NAVIGA

České stránky:

Svaz modelářů ČR
Lodní modeláři - sekce M
RC Modell Club Praha

Modeláři v regionu:

Model Klub Rychnov nad Kněžnou
Milan Michálek
www.falemo.cz
www.dvoracek.pise.cz
www.lmkct.cz
www.zerozero.cz
www.rcteam.cz
www.model.orlicko.cz
modelari.lit.cz
www.letka-jehnedi.wbs.cz
www.lmk-juniorklub-uo.cz/
Team Rebels
Letiště pana Dodka

Partneři:

RC Televize

Inzerce:

Annonce

Diskusní fóra:

RC Free
M section forum
Kalendář

Momentálně nám nejsou známy žádné závody ani zajímavé akce.

Otvírací doba
Partneři

Aktuality

Poslední prověrka před Itálií

Sedlejov - kraj Vysočina

Bzuk  -  2019-06-26 10:50:10

Již několik let se lodní modeláři scházejí též v kraji Vysočina, odkud pochází i český reprezentant Jan Procházka. Letošní závod seriálu MiČR byl zároveň poslední prověrkou připravenosti před Mistrovstvím světa, které se koná v Itálii začátkem srpna. Chladnější klima vyhovovalo všem, potěšila i slušná účast juniorů. Bzuk team se představil v plné sestavě (4 senioři a 3 junioři) a zároveň fungoval jako obsluha měřící a audiotechniky. Do perfektního zázemí Sedlejovského kulturního domu se vešli všichni závodníci i s technikou a tak nevadil ani občasný déšť.

Bzuk teamu se podařilo udržet na uzdě závodní touhy juniorů. Všechny nasazené lodě vydržely bez větších poblémů až do závěrečné sirény. Odměnou jim byly osobní rekordy a 3 místo Amálky Dostálové ve tříde ECO Mini Expert. Senioři Jan a Zdeněk bojovali do poslední rozjížďky o první místo. Honza se svým Mini Standardem svou spanilou jízdu přerušil několika vteřinovým pobytem pod hladinou a skončil druhý. Zdeněk přehnal vyhýbací manévr a se svým Mini Monem ukončil jízdu zabodnutý do pravé horní bóje v 16. kole poslední nedělní jízdy. Také druhé místo. V poli poražených skončila na třetím místě i Zdeňka Dostálová ve třídě Hydro I. Český seriál MiČR pokračuje až po prázdninách, tentokrát v Náchodě.

Výsledky


Obrázek - závodníci na moluObrázek - hlavní rozhodčíObrázek - porovnání modelůObrázek - Hydro I za jízdyObrázek - Junioři pomáhají i těm co se učí teprve choditObrázek - Někdy bylo potřeba zaskočit i u audiotechniky a PCObrázek - Čas na relaxacizpět