Prodejní akce

Pro tento měsíc nejsou vypsané žádné akce.

Odkazy

Světová organizace lodních modelářů:

NAVIGA

České stránky:

Svaz modelářů ČR
Lodní modeláři - sekce M
RC Modell Club Praha

Modeláři v regionu:

Model Klub Rychnov nad Kněžnou
Milan Michálek
www.falemo.cz
www.dvoracek.pise.cz
www.lmkct.cz
www.zerozero.cz
www.rcteam.cz
www.model.orlicko.cz
modelari.lit.cz
www.letka-jehnedi.wbs.cz
www.lmk-juniorklub-uo.cz/
Team Rebels
Letiště pana Dodka

Partneři:

RC Televize

Inzerce:

Annonce

Diskusní fóra:

RC Free
M section forum
Kalendář

10/09 - 10/04/22
Skvělá tradice - to jsou Černčice. Zimní pohár i v době covidu. Závody modelů aut na parketách. Zvou pořadatelé., RC Černčice u Nového Města nad Metují , Termíny

Otvírací doba
Partneři

Upozornění

info    Putovní pohár se vrátil. Pomozte nám najít "Modeláře roku 2021". Čekáme na vaše nominace až do konce ledna.     podrobnosti

Aktuality

Modelář roku 2016

Hlasování

Bzuk  -  2017-02-15 18:05:40

Nedávno jsem dostal dotaz na rozhodování v anketě Modelář roku 2016. Tazatel byl naší odpovědí plně uspokojen. Doufáme, že následující řádky odpoví i na vaše nevyslovené otázky:
Proces nominací je od volby oddělen. Do 31.ledna lze zasílat pouze nominace. Přitom ověřujeme souhlas nominovaných a zveřejňujeme nominace na www.bzuk.cz. Teprve potom následuje volba (v únoru až březnu).
V minulých letech o tom rozhodoval Bzuk team, tj. rodinný team modelářů z Vamberka - autor ankety.
Při volbě modeláře roku za rok 2015 jsme poprvé využili poradní sbor modelářů ( hlasovat mohli i všichni dosud ocenění Modeláři roku (2001 - 2014) a třetí část hlasování tvořili návštěvníci slavnostního vyhlášení v Dříteči.
Letos budou rozhodovat 1. Bzuk team 2. Modeláři roku (2001-2015) 3. Návštěvníci webu, facebooku a mailové hlasy - zkušebně. Při slavnostním vyhlášení vítěze ankety již nebude možno hlasovat.
Nominace do ankety Modelář roku získalo 9 modelářů: Derner Tomáš, Fikejz Jiří, Hlava Petr, Lejsek Jiří, Kopecký Zdeněk, Mrákota Josef, Mrákotová Lenka, Navrátil Josef a Nespěchal Zdeněk.Souhlas s účastí v anketě Modelář roku 2016 a doplňující údaje jsme obdrželi od 6 modelářů:
Derner Tomáš, 1998, Hradec Králové,
Fikejz Jiří, 1939, Džbánov,
Hlava Petr, 1964, Valdice,
Lejsek Jiří, 1934, Kostelec Nad Orlicí,
Navrátil Josef,1964, Pardubice a
Nespěchal Zdeněk, 1946, Holice.
Další tři nominovaní modeláři: Kopecký Zdeněk, Mrákota Josef a Mrákotová Lenka se z různých důvodů omluvili a hlasování se nezůčastní. Zkušební hlasování bude možné od 19. do 28. února.


Obrázek - Tomáš DernerObrázek - Jiří FikejzObrázek - Petr HlavaObrázek - Jiří LejsekObrázek - Josef NavrátilObrázek - Zdeněk Nespěchalzpět