Prodejní akce

Pro tento měsíc nejsou vypsané žádné akce.

Odkazy

Světová organizace lodních modelářů:

NAVIGA

České stránky:

Svaz modelářů ČR
Lodní modeláři - sekce M
RC Modell Club Praha

Modeláři v regionu:

Model Klub Rychnov nad Kněžnou
Milan Michálek
www.falemo.cz
www.dvoracek.pise.cz
www.lmkct.cz
www.zerozero.cz
www.rcteam.cz
www.model.orlicko.cz
modelari.lit.cz
www.letka-jehnedi.wbs.cz
www.lmk-juniorklub-uo.cz/
Team Rebels
Letiště pana Dodka

Partneři:

RC Televize

Inzerce:

Annonce

Diskusní fóra:

RC Free
M section forum
Kalendář

Momentálně nám nejsou známy žádné závody ani zajímavé akce.

Otvírací doba
Partneři

Aktuality

Juniorský Mistr ČR - Janick Sršeň

Úspěšná sezóna Bzuk teamu

Bzuk  -  2023-09-24 15:21:32

Čtyři závody mistrovství republiky rozhodly o konečném pořadí.(Náchod, Borovany a 2x Dolní Žleb). Poslední dvojzávod se jel druhého a třetího září v Dolním Žlebu. Ani zde Bzuk team nechyběl. 3 junioři a 2 senioři s osmi loděmi. Janick měl premiéru ve třídě mini Expert. Na bedně - samá druhá místa: v sobotu Janick a Jan - Mini Standard, Amálka - Mini Expert a v neděli Janick výsledek nezopakoval, Jan a Amálka ano. Nevím, zda a kdy proběhne oficiální předání diplomů a pohárů, ale podle výsledků na webu víme,že Bzuk team má nového Mistra ČR v juniorské kategorii. Celkově Bzuk team nasadil do seriálu letos 9 lodí. Junioři šest lodí a z toho tři cenná umístění. Janick 1.místo a titul Mistr ČR ve třídě Mini Standard. Amálka 2.místo ve třídě Mini Expert. Michal 2.místo ve třídě Mini Mono. K tomu senioři Bzuk teamu nasadili tři lodě. Jan získal 2.místo v oblíbené třídě Mini Standard. Všem blahopřejeme a děkujeme za vzornou účast.

...více...


Obrázek - rodinný tým

Zprávy z MS na Slovensku - Zdeňka končí

Učí se říkat ne!

Bzuk  -  2023-09-24 13:56:12

Zdeňka Dostálová vloni ukončila svoji činnost vedoucí sekce M pro Českou republiku. Letos se rozhodla skončit i ve funkcích na mezinárodní scéně v organizaci Naviga, kde poslední čtyři roky pracovala jako 1 st Vicepresident a secretary. Oznámila to při příležitosti konání Mistrovství světa. Mile ji překvapilo krásné poděkování za práci. Licenci rozhodčí si ponechává do dalších let.

...více...


Obrázek - Zdenka končí

Moji přátelé

Co napsal Czaba na stránky Naviga před vyhlášením výsledků MS

překladač a Bzuk  -  2023-09-24 13:08:27

Moji přátelé,
Po dlouhém týdnu, kdy jsme měli slunečné dny, pár dešťů a vichřice, po několika dnech i klouzání v bahně, máme konečně konečné výsledky, které vám mohu představit. Nejprve mi ale dovolte zmínit, že se mi nikdy nedostalo tolik pomoci od závodníků a přátel, jako v tomto případě po bouřlivé noci. No, čištění pontonu F1 od velkého stromu, který na něj spadl, potřebuje hodně pomocných rukou a bylo jich HODNĚ! Z mnoha zemí. Pomáhali závodníci ze všech národů, kteří tam byli, dokonce i návštěvníci! Jen ta společná práce dokázala závod uběhnout v tak extrémně krátkém čase a musím přiznat, že bez vás by měl pořadatelský tým toho rána pořádný průšvih. Kopání příkopu k odvedení vody z oblasti jámy bylo úplně stejné. Moc ti za to děkuji. To ráno mi ukázalo, že jste nejen nejlepší soutěžící z účastnických zemí, ale že jsme přátelé, kteří si navzájem pomáhají v nouzi, bez dotazů, bez čekání na požádání. Nemůžu říct nic jiného, ​​jen Děkuji, Děkuji, Děkuji. A nenastal žádný případ, kdy bych někoho o něco žádal, bylo by to odmítnuto. Vždy jsem od tebe dostal pomoc. Takže teď mohu říci, že jsme toto mistrovství světa udělali společně.
Bylo mi velkou ctí potkat vás na MS na Slovensku.Csaba Dánielfy - vedoucí sekce M mezinárodní organizace Naviga

...více...


Obrázek - strom na startu

Mistrovství světa Slovensko, Rimavská Sobota, Bronz od Amy

12 Čechů, 6 seniorů + 6 juniorů

Bzuk  -  2023-08-13 23:11:54

Bronzová medaile pro Bzuk team
Dlouhé čtyři roky uplynuly od minulého Mistrovství lodních modelářů sekce M v Itálii. Na letošním MS v Rimavské Sobotě na Slovensku měl Bzuk team dva juniorské závodníky. Česká výprava čítala 12 závodníků - 6 seniorů a 6 juniorů z celé republiky. Sourozenci Dostálovi Amálie (11 let) a Michal (9 let) z Dlouhé Vsi soutěží na republikové úrovni již 5let. Amálie skončila v Itálii na 25. místě ve třídě Mini Eco Expert. Současné mistrovství ji ve stejné kategorii přineslo 10. místo.


...více...


Obrázek - češi

Borovany

Počasí prima, Jídlo výborné, Výsledky tak akorát

Bzuk  -  2023-08-13 22:50:45

Počet modelů stoupl na 47. Závodníků bylo 25, takže se jezdilo po oba plánované dny. Bzuk team si udržuje svou vlastní konkurenci.

...více...


Obrázek - začínáme

Další články (celkem 225 článků):  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45