Prodejní akce

Pro tento měsíc nejsou vypsané žádné akce.

Odkazy

Světová organizace lodních modelářů:

NAVIGA

České stránky:

Svaz modelářů ČR
Lodní modeláři - sekce M
RC Modell Club Praha

Modeláři v regionu:

Model Klub Rychnov nad Kněžnou
Milan Michálek
www.falemo.cz
www.dvoracek.pise.cz
www.lmkct.cz
www.zerozero.cz
www.rcteam.cz
www.model.orlicko.cz
modelari.lit.cz
www.letka-jehnedi.wbs.cz
www.lmk-juniorklub-uo.cz/
Team Rebels
Letiště pana Dodka

Partneři:

RC Televize

Inzerce:

Annonce

Diskusní fóra:

RC Free
M section forum
Kalendář

31/12 - 31/12/18
Od ledna do prosince. Hurá na závody Speed Challenge 2018., kalendář ,

Partneři

Aktuality

Honza přivezl z Prahy stříbro

Labutě

Bzuk  -  2015-04-20 09:25:06

První závod MIČR lodních modelářů skupiny M se kvůli hnízdění labutí v Praze konal již v dubnu. Ledový vítr a sluníčko přivítalo závodníky. Jako obvykle nejpočetněji byla zastoupena kategorie Mini lodí. Bzuk team z Vamberka opět přijel se staršími modely. V posledních letech náš vývoj trochu ustrnul a tak jsme pouze dali nové akumulátory a vyměnily poškozené díly.

Bzuk team nasadil 4 zavodníky a 8 mini lodí. V kategorii Mini standard bude Honza letos obhajovat titul Mistra světa z roku 2013 z Belgického Gentu a tak se snažil dobře potrénovat. Na zlato to však nestačilo, ještě rychlejší byl tentokrát Mirek Miletín z Hradce Králové. Úsměv na tvářích přihlížejících vykouzlil Zdeněk, když před prvním jízdou všem připomínal vložení personálního čipu do lodi a sám si ho tam nedal. Z jinak velmi pěkně zajeté rozjížďky měl nulový výsledek. Již 2. května proběhně druhé dějství tentokrát v Náchodě. Letošní závody budou brány jako kvalitní příprava na srpnové Mistrovství světa, které se jede v Polsku.


Obrázek - Stříbrný Honza Sršeň na platě jako mechanikObrázek - Start do sezóny se vydařilObrázek - Labutě si v klidu seděli na vejcíchzpět