Prodejní akce

Pro tento měsíc nejsou vypsané žádné akce.

Odkazy

Světová organizace lodních modelářů:

NAVIGA

České stránky:

Svaz modelářů ČR
Lodní modeláři - sekce M
RC Modell Club Praha

Modeláři v regionu:

Model Klub Rychnov nad Kněžnou
Milan Michálek
www.falemo.cz
www.dvoracek.pise.cz
www.lmkct.cz
www.zerozero.cz
www.rcteam.cz
www.model.orlicko.cz
modelari.lit.cz
www.letka-jehnedi.wbs.cz
www.lmk-juniorklub-uo.cz/
Team Rebels
Letiště pana Dodka

Partneři:

RC Televize

Inzerce:

Annonce

Diskusní fóra:

RC Free
M section forum
Kalendář

Momentálně nám nejsou známy žádné závody ani zajímavé akce.

Otvírací doba
Partneři

Aktuality

Bylo nás pět

Trénink v Polsku

Bzuk  -  2017-05-15 09:38:57

Víkend 13.-14.května jsem prožil v Polském městě Kędzierzyn-Koźle. Je úžasné jaký areál se polským přátelům podařilo vybudovat. Takové tréninkové možnosti v Čechách nemáme. Na první závody polského mistrovství se dostavilo i pět Čechů. Čenda jde letos teprve do první třídy a tak lovil jen mamuty a se svými diosaury nás chodil kontrolovat na startovní plato. Do závodů Česko-polského poháru tak zasáhli Tomáš Bubeník, Jan Procházka a dva členové Bzuk teamu Zdeňka Dostálová a Zdeněk Sršeň. Bzuk team se letos chystá na Mistrovství světa do Maďarska a každý trénink se hodí. Do čtyř kategorií jsme nasadili celkem 5 lodí.

Nejvíce se dařilo Zdeňce v kategorii Hydro I, ve které získala bronz. Sedmé místo pro starou loď Mini Eco bylo maximum možného. S vypůjčenou lodí Eco Expert sice dobře začala, ale ve třetím kole ji ostré kormidlo při kolizi rozřízlo kryt. Poláci tentokrát počítali 3 výsledky ze čtyř a tak to stačilo jen na 14. místo. Zdeněk opět propagoval kategorii Mini Mono, hodně kytoval a brousil a nakonec z toho bylo 4. místo. V kategorii Mini Eco s vloni postaveným Frogem skončil šestý. Trochu nás zlobily letošní akumulátory, takže na Mistrovství světa to bude chtít novou várku. Jan Procházka Z Třeště do české sbírky přidal 3. místo FSR-E. Nejúspěšnější byl Tomáš Bubeník z Jevíčka, který vyhrál FSR-E a získal 3. místo v kategorii Eco.

sekce M Polska


Obrázek - depoObrázek - areálObrázek - Zdeňka třetíObrázek - maskotObrázek - Vítězný TomášObrázek - diplomyObrázek - spokojenstzpět