Prodejní akce

Pro tento měsíc nejsou vypsané žádné akce.

Odkazy

Světová organizace lodních modelářů:

NAVIGA

České stránky:

Svaz modelářů ČR
Lodní modeláři - sekce M
RC Modell Club Praha

Modeláři v regionu:

Model Klub Rychnov nad Kněžnou
Milan Michálek
www.falemo.cz
www.dvoracek.pise.cz
www.lmkct.cz
www.zerozero.cz
www.rcteam.cz
www.model.orlicko.cz
modelari.lit.cz
www.letka-jehnedi.wbs.cz
www.lmk-juniorklub-uo.cz/
Team Rebels
Letiště pana Dodka

Partneři:

RC Televize

Inzerce:

Annonce

Diskusní fóra:

RC Free
M section forum
Kalendář

Momentálně nám nejsou známy žádné závody ani zajímavé akce.

Otvírací doba
Partneři

Aktuality

Vracíme se do Ejpovic

Nepříznivá předpověď počasí

Bzuk  -  2017-05-25 15:05:02

Poslední závody se konaly v Ejpovcích v září 2011 za velké účasti němců a poláků. Předpověď počasí na víkend 20.-21.5. 2017 slibovala rozsáhlé bouřky v plzeňském kraji, a tak se spousta závodníků nechala odradit. Nakonec se sešlo pouze 55 modelů od výhradně českých modelářů. V sobotu dopoledne bylo ještě větrno, ale žádný déšť se v průběhu víkendu nedostavil.Program na měření výsledků již nevyžadoval příliš zásahů a Bzuk team mohl nastoupit v plné síle. Honza letos poprvé mohl také závodit.

Honza si sobotu užíval program fungoval, lodě také. Nedělní dopoledne však nedojel ani jednu jízdu a tak nakonec páté a šesté místo bylo pro něho zklamáním. Nejlépe z Bzuk teamu si vedla Zdenča, která v kategorii mini Standard vybojovala bronz. Na start Hydro 1 se dostavily pouze dvě dívky, takže se to nepočítá do mistrovských bodů. Zdeněk získal 3. místo v kategorii Mini Mono.V kempu bylo čisto, obsluha restaurace se snažila i snídaně byly. Příště jen více závodníků, prostředí je krásné.

výsledky


Obrázek - Honza spokojen napůlObrázek - Kde jsou mužiObrázek - Divoký startObrázek - Musí se to opravitObrázek - Zasloužená odměnazpět