Prodejní akce

Pro tento měsíc nejsou vypsané žádné akce.

Odkazy

Světová organizace lodních modelářů:

NAVIGA

České stránky:

Svaz modelářů ČR
Lodní modeláři - sekce M
RC Modell Club Praha

Modeláři v regionu:

Model Klub Rychnov nad Kněžnou
Milan Michálek
www.falemo.cz
www.dvoracek.pise.cz
www.lmkct.cz
www.zerozero.cz
www.rcteam.cz
www.model.orlicko.cz
modelari.lit.cz
www.letka-jehnedi.wbs.cz
www.lmk-juniorklub-uo.cz/
Team Rebels
Letiště pana Dodka

Partneři:

RC Televize

Inzerce:

Annonce

Diskusní fóra:

RC Free
M section forum
Kalendář

Momentálně nám nejsou známy žádné závody ani zajímavé akce.

Otvírací doba
Partneři

Aktuality

Třetí závod seriálu MiČR

Borovany

Bzuk  -  2017-06-12 21:24:38

Krásné počasí, perfektní pořadatelský servis – to je krátká charakteristika uplynulého víkendu (10.6-11.6.) na jihu Čech. Po pátečním nočním dešti se vyčasilo, v sobotu po ránu ještě zima a vítr, ale neděle už nádherná. Celkem se v Borovanech sešlo 94 modelů, z toho 2/3 tvořily modely Mini lodí.


Bzuk team nastoupil v plné síle. Nejvíce se tradičně dařilo Honzovi, který po sobotních jízdách nastupoval do nedělních bojů z první pozice v Mini Standardu. Drobná kolize a jedno podjetí v poslední rozjížďce znamenaly ztrátu, kterou okamžitě využila konkurence. Nakonec z toho bylo „jen“ třetí místo. V Mini Expertu byl po sobotě třetí, v neděli ho na klidné vodě zradily akumulátory. Takže se už na bednu nevešel. Výkony ostatních členů teamu nevybočily z průměru. Za zmínku ještě stojí prasklé zadní čelo u Zdeňkova Mini Mono. Loď při třetí jízdě nabrala vodu a začala se potápět přímo před startovním platem. Doufejme, že elektronika vydržela. Zdeněk do poslední jízdy již nenastoupil.


Obrázek - Mini standard -Honza třetíObrázek - Start z pohledu závodníkaObrázek - Hydro IObrázek - Start nejlepších Mini ExpertůObrázek - Uvidíme?zpět