Prodejní akce

Pro tento měsíc nejsou vypsané žádné akce.

Odkazy

Světová organizace lodních modelářů:

NAVIGA

České stránky:

Svaz modelářů ČR
Lodní modeláři - sekce M
RC Modell Club Praha

Modeláři v regionu:

Model Klub Rychnov nad Kněžnou
Milan Michálek
www.falemo.cz
www.dvoracek.pise.cz
www.lmkct.cz
www.zerozero.cz
www.rcteam.cz
www.model.orlicko.cz
modelari.lit.cz
www.letka-jehnedi.wbs.cz
www.lmk-juniorklub-uo.cz/
Team Rebels
Letiště pana Dodka

Partneři:

RC Televize

Inzerce:

Annonce

Diskusní fóra:

RC Free
M section forum
Kalendář

Momentálně nám nejsou známy žádné závody ani zajímavé akce.

Otvírací doba
Partneři

Aktuality

Mistrovství Evropy Nagykaniza (HU)

30.7. - 6.8. 2016

Bzuk  -  2016-08-05 14:44:47

Lodní modeláři sekce M právě bojují o postup do finále. Česká výprava ve složení 2 junioři a 10 seniorů dorazila do Maďarska 30.7. a po celý týden se snaží uspět ve třech kvalifikačních jízdách. Finálové boje, ve kterých se v každé kategorii potká 6 - 8 nejuspěšnějších, jsou na pořadu v sobotu 6.8.2016. České výpravě se zatím docela daří, tak se věříme, že snad nějaké medailové úspěchy budou. Vedoucí výpravy Zdeňka Dostálová dává průběžné výsledky na web, tak si můžete udělat nějaký obrázek o průběhu mistrovství.

Bzuk team reprezentují senioři Jan Sršeň (kategorie Mini Eco Expert) a Zdeňka Dostálová (kategorie Hydro 1). Jan po dvou nepovedených kvalifikačních jízdách již šanci na finále nemá. U Zdeňky ještě možnost existuje. Oba dva společně s Lukášem Linhartem jedou ještě kategorii Mini Eco Team. V této kategoii přivezli z loňského MS v Polsku stříbrné Medaile.
Reprezentační tým je možná nejmladší v historii: na fotografii zleva junioři Michal Štégner, Tomáš Derner a senioři Martin Bartoš, Tomáš Bubeník, Lukáš Linhart, Petra Kodytková,Jan Sršeň, Jan Procházka, Kristýna Lukešová, Miroslav Miletín, Lukáš Čížek, a Zdeňka Dostálová. Více fotografií na facebooku.

sekcem.cz

facebook


Obrázek - Nagykanizazpět