Prodejní akce

14/04 - 31/08/20
Likvidace prodejny. Pokud máte vážný zájem o větší množství zboží z prodejny modelářských potřeb volejte 608922041. Váš Bzuk

Prodejna

pozn.: jednotlivé slevy nelze sčítat

Odkazy

Světová organizace lodních modelářů:

NAVIGA

České stránky:

Svaz modelářů ČR
Lodní modeláři - sekce M
RC Modell Club Praha

Modeláři v regionu:

Model Klub Rychnov nad Kněžnou
Milan Michálek
www.falemo.cz
www.dvoracek.pise.cz
www.lmkct.cz
www.zerozero.cz
www.rcteam.cz
www.model.orlicko.cz
modelari.lit.cz
www.letka-jehnedi.wbs.cz
www.lmk-juniorklub-uo.cz/
Team Rebels
Letiště pana Dodka

Partneři:

RC Televize

Inzerce:

Annonce

Diskusní fóra:

RC Free
M section forum
Kalendář

02/01 - 31/12/20
Závody modelů aut v Rychnově a okolí, Kalendář ,

Otvírací doba
Partneři

Upozornění

pozor    Prodejna uzavřena. Až do konce srpna 2020 přijímáme nabídky na odkup zboží a zařízení prodejny. Viz článek likvidace prodejny modelářských potřeb. Kontakt prodejna@bzuk.cz nebo mobil 608922041.    

Aktuality

Narušitel

David Balda v kinech

Bzuk  -  2019-01-23 10:44:47

Dostali jsme pozvánku do kina v Rychnov n.Kn. od Milana Michálka, která se neodmítá:" Kamarádi, letečtí modeláři ..... kdo se dostavíte ve čtvrtek 24.1. v 19:30 h na premiéru filmu "Narušitel" máte u mě k filmu Plzíňku jako bonus .... letu zdar.... a jinak, kdo jste se účastnil Setkání amatérských filmařů ve Sporthotelu v Dlouhé Vsi, tak ten onen klučík před třemi lety s filmem "Historie jednoho letadla, David Balda, HK" je právě režisér tohoto filmu o leteckém esu podle skutečné události."
Mimochodem David Balda se svým filmem Historie jednoho letadla získal druhé místo na festivalu Bzuk film (2015). Mrkněte na upoutávku a hvězdné obsazení. Davida jsme objevili dříve než Show Jana Krause - viz odkazy. Co k novému filmu a Davidovi napsal Ondřej Krejcar, Unitedfilm čtěte dále.

David mě osobně potvrzuje, že cesta k dobrému filmu může vést i nezávisle a svobodně, mimo struktury televizí, velkých producentů a filmových škol. Systém podpory českého filmu by se měl už konečně začít postupně transformovat (místo dvou tří filmů za desítky miliónů poslat základní prostředky nezávislým, kteří by těch filmů natočili 50x tolik a 50x zábavněji, originálněji a odvážněji). David je prototyp moderního a nezávislého "filmmakera". Začal točit filmy ve 13 letech, v 15 porážel na soutěžích dospělé a v 18 má uzrálý nezávislý film v kinech. Dokáže film napsat, natočit, sestříhat, ukočíruje slavné herce a dá šanci neokoukaným novým tvářím. Podobných zajímavých filmů a tvůrců bychom měli více, kdyby se začal nezávislý film konečně podporovat (o co v Unitedfilmu bojujeme už pěknou řádku let). Hudeček (Furiant, Nagano tapes), Fehu (Nenasytná Tiffany)... ve frontě stojí další ztástup české nezávislé vlny, který by konečně vyvedl český film z letargie. David Balda a jeho Narušitel je dalším exemplárním příkladem.

narušitel upoutávka

show Jana Krause


Obrázek - posterzpět