Prodejní akce

02/04 - 30/05/19
Radost dětem i vám. 2 měsíce se slevou 10 % na jakýkoliv set modelu auta. Slevu můžete použít na náhradní accu nebo jen ušetříte.

Himoto

pozn.: jednotlivé slevy nelze sčítat

Odkazy

Světová organizace lodních modelářů:

NAVIGA

České stránky:

Svaz modelářů ČR
Lodní modeláři - sekce M
RC Modell Club Praha

Modeláři v regionu:

Model Klub Rychnov nad Kněžnou
Milan Michálek
www.falemo.cz
www.dvoracek.pise.cz
www.lmkct.cz
www.zerozero.cz
www.rcteam.cz
www.model.orlicko.cz
modelari.lit.cz
www.letka-jehnedi.wbs.cz
www.lmk-juniorklub-uo.cz/
Team Rebels
Letiště pana Dodka

Partneři:

RC Televize

Inzerce:

Annonce

Diskusní fóra:

RC Free
M section forum
Kalendář

26/09 - 30/04/19
RC auta,parkety,Černčice říjen 2018 - duben 2019, podrobnosti ,

01/01 - 31/12/19
SPEED Challange 2019, kalendář ,

20/03 - 23/09/19
Jaro a léto u vody. Přinášíme pro vás kalendář akcí z modelařiny na koleně. MO-NA-KO, kalendář ,

Otvírací doba
Partneři

Upozornění

info    Rezervujte si místo v kalendáři. Letošní filmový festival modelářů se koná 5.října 2019 na tradičním místě - ve Sportohotelu Dlouhá Ves,v tradičním čase - od 18 hodin. Příhlášky a filmy přijímáme do 23. září.   

Aktuality

Bzuk team opět v Praze

Zdeněk Sršeň  -  2008-05-01 00:00:00

V pátek 13. června nezačala 13. mezinárodní Eletroregata pro Bzuk team z Vamberka moc šťastně. Chladné počasí, nárazový vítr a magický shluk třináctek vykonávali své. Zvláště Zdeněk se trápil se svým Expertem, který nedával obvyklý výkon. Večerní testování sice žádnou závadu neobjevilo, ale pomohlo rozebrání a opětovné složení celé lodi. Se sobotním sluníčkem fungovala veškerá technika bez problémů.

Z nedělních finálových bojů ve Standardech vytěžil Honza 2. místo, kdy o vítězství Rusa Kostyuka rozhodlo pouhých 25 setin sekundy při stejném počtu najetých kol. Zdeňka měla smůlu, když musela ze třetí pozice odstoupit kvůli povolené hřídeli.

Vynikajícím úspěchem BZUK TEAMu skončil týmový závod Expertů, kdy Zdeněk a Honza Sršňovi obsadili stříbrnou pozici s nájezdem 107 kol. První Švorčík a Fišer z Prahy najeli 110 kol. Třetí byli Jirka Mašek z Plzně a Zdeňka Sršňová z Vamberka se 103 koly. Závodů v Praze se zúčastnili zástupci Polska, Bulharka , Ruska a Češi.

Příslibem do budoucna se jeví i testování dvou nových kategorií ECO MINI Expert, což jsou známé Blechy poháněné střídavým motorem a kategorie ECO pro CZ LIPO, kde jsou poprvé oficiálně používány Li-POL akumulátory pro pohon Expertů. Obě tyto kategorie pro BZUK team testuje Zdeňka a s každou jízdou najíždí více kol – zatím z toho byla dvě pátá místa. Super. Konstrukčně lodě připravil brácha Honza.

Na fotografii vyhlášení vítězů Eco Standard: zprava Sršeň Jan (2)CZ, Kostyuk Alexander(1)RUS, Mašek Jiří (3)CZ


Obrázek - Elektroregata Prahazpět