Prodejní akce

Pro tento měsíc nejsou vypsané žádné akce.

Odkazy

Světová organizace lodních modelářů:

NAVIGA

České stránky:

Svaz modelářů ČR
Lodní modeláři - sekce M
RC Modell Club Praha

Modeláři v regionu:

Model Klub Rychnov nad Kněžnou
Milan Michálek
www.falemo.cz
www.dvoracek.pise.cz
www.lmkct.cz
www.zerozero.cz
www.rcteam.cz
www.model.orlicko.cz
modelari.lit.cz
www.letka-jehnedi.wbs.cz
www.lmk-juniorklub-uo.cz/
Team Rebels
Letiště pana Dodka

Partneři:

RC Televize

Inzerce:

Annonce

Diskusní fóra:

RC Free
M section forum
Kalendář

26/09 - 30/04/19
RC auta,parkety,Černčice říjen 2018 - duben 2019, podrobnosti ,

Otvírací doba
Partneři

Upozornění

info    Vaše nominace na modeláře roku 2018 můžete mailovat až do 31.ledna 2019. Návrhy přijímáme na info@bzuk.cz. V návrhu uveďte jméno a příjmení, rok narození, bydliště navrhovaného. Jeho význam doložte - viz. odkaz     podrobnosti

Aktuality

Mistr ČR je z Vamberka

Zdeněk Sršeň  -  2006-09-01 00:00:00

Poslední body do seriálu Mistrovství ČR lodních modelářů skupiny M se rozdělovaly 10. září v Praze. Samozřejmě nemohl chybět vamberský BZUK TEAM, který se již nesmazatelně zapsal do historie tohoto sportu v uplynulých 12 letech. Letos se pro nás velmi zajímavě vyvíjela kategorie FSR 400 (Blechy). Tato kategorie je českou specialitou a jezdí se jako seriál mistrovství ČR teprve třetím rokem. Po čtyřech letošních závodech zůstali ve hře o seniorský titul pouze Zdenča Sršňová z Vamberka a Pepa Martínek z Hradce Králové. Vše se rozhodovalo až v neděli.

Po sobotě i první nedělní jízdě měla navrch Zdenča, ale pravidla jsou tvrdá a o všem mohla rozhodnout až poslední jízda sezóny. Napětí dosahovalo vrcholu. Poslední jízdu vyhrál Pepa. Zdenča klesla na kolena hlavu držela v dlaních. Myšlenky se vracely ke každému okamžiku závodu i celé sezóny. Tolik chtěla vyhrát. Teď je zoufalá. Vzápětí přichází rozhodčí od počítače a sděluje výsledky ze dvou nejlepších jízd. Zdenča vítězí o necelé dvě vteřiny lepšího dojezdového času při rovnosti kol. Nastal obrovský výbuch radosti. Jeden splněný sen. Mistr ČR je z Vamberka. Mistr ČR je žena. Brácha Honza ještě přidal 2 místo mezi Čechy v kategorii Standard. Zdeněk podtrhl úspěch celkovým 3. místem v Blechách. Hezký dárek k vyhlášenému Roku Blechy.


Obrázek - FSR 400 Bzučekzpět