Prodejní akce

13/06 - 27/06/19
Máme pro vás nové vysílače firmy RadioLink a serva GO za přijemné ceny. A k tomu třeba elektrické koloběžky KooWheel o nosnosti až 120 kg.

Koloběžka

13/06 - 27/06/19
Víte, že se v Praze Holešovicích koná 2. ročník "Bastlířů". Loni jsme výstavu navštívili a stálo to za to. https://prague.makerfaire.com. Kdy ? 22.-23.6.2019. Pro všechny "bastlíře" jsme připravili 10 % slevu na cokoli z našeho sortimentu do 27.6.


pozn.: jednotlivé slevy nelze sčítat

Odkazy

Světová organizace lodních modelářů:

NAVIGA

České stránky:

Svaz modelářů ČR
Lodní modeláři - sekce M
RC Modell Club Praha

Modeláři v regionu:

Model Klub Rychnov nad Kněžnou
Milan Michálek
www.falemo.cz
www.dvoracek.pise.cz
www.lmkct.cz
www.zerozero.cz
www.rcteam.cz
www.model.orlicko.cz
modelari.lit.cz
www.letka-jehnedi.wbs.cz
www.lmk-juniorklub-uo.cz/
Team Rebels
Letiště pana Dodka

Partneři:

RC Televize

Inzerce:

Annonce

Diskusní fóra:

RC Free
M section forum
Kalendář

01/01 - 31/12/19
SPEED Challange 2019, kalendář ,

20/03 - 23/09/19
Jaro a léto u vody. Přinášíme pro vás kalendář akcí z modelařiny na koleně. MO-NA-KO, kalendář ,

22/06 - 23/06/19
Maker Faire nabízí možnost nejen nahlédnout do budoucnosti, ale také se na ní podílet. Buďte u toho! , Maker Faire ,

Otvírací doba
Partneři

Upozornění

info    Rezervujte si místo v kalendáři. Letošní filmový festival modelářů se koná 5.října 2019 na tradičním místě - ve Sportohotelu Dlouhá Ves,v tradičním čase - od 18 hodin. Příhlášky a filmy přijímáme do 23. září.   

info    Maker Faire - vaše nová inspirace.    podrobnosti

Aktuality

Rok blechy skončil

Zdeněk Sršeň  -  2006-09-01 00:00:00

Lodní modeláři skupiny M oficiálně uzavřeli mistrovský seriál 2006 veřejnou soutěží v Ejpovicích. O víkendu 23. - 24. září 2006 venku foukal silný vítr, takže výsledky nebyly nic moc. Při velké účasti německých závodníků byli na startovním platě letošní mistři světa senioři Bernd Liesch a Harald Melchert i naši junioři Jiří Mašek a Matyáš Rezek.
Nás však více zajímalo dění v restauraci Diana, tj. vyhodnocení mistrovského seriálu ČR 2006. Partnery závěrečného večera se staly: mezinárodní společnost Gillette, německý modelářských obchod Hopf a český BZUK team. Posledně jmenovaný vyhlásil rok 2006 Rokem Blechy.

Za nejlepší výkony byli oceněni tři nejlepší junioři České republiky novou blechou: 1.David Pelouch – Ledenice, 2. Miroslav Miletín– Hradec Králové a 3. Michal Tlamicha – Dvůr Králové. Blahopřejeme.

David Pelouch rodák z jihočeských Ledenic vyhrál i letošní mistrovství žáků v Tvarožné Lhotě. Při rozhovoru, který nám poskytl jako prvním „ ještě před televizí Nova“ stylově prohlásil, že je šťastný jako blecha. To, že má do dalšího závodění chuť je jasné, protože jeho brácha Jirka se již stal čtyř násobným juniorským Mistrem světa. David v radostné euforii řekl, že získá titulů pět. Tak mu držme palce a hlavně tatíkovi, aby to v následujících letech vše zvládl.

Ani Bzuk team nevyšel zkrátka Zdeňka Sršňová převzala pohár a seniorský titul Mistr ČR v kategorii FSR 400 (blechy). Tím nám samozřejmě udělala v Roku blechy velikou radost. Honza Sršeň získal medaili bronzovou v kategorii Standard, když před ním skončili jen mistr světa Bernd Liesch z Německa a mistr ČR plzeňský Jan Pubec. Zdeněk převzal medaili za třetí místo v blechách.

Radost nám však udělalo i sdělení pana rozhodčího Ivana Kneyse, že blechy se staly letos velmi populárními mezi žáky a na žákovském mistrovství byla dokonce uspořádána i týmová soutěž. Do budoucna přejeme všem milovníkům blech zajímavé souboje a hlavně přátelská setkávání na březích rybníků.

Připravovaný krátký film Rok blechy bude premiérově promítnut na filmovém festivalu modelářů.

Bzuk team vyhlašuje pro všechny příznivce blech fotografickou soutěž Miss blecha 2007. Porota bude rozhodovat vždy ze dvojice snímků. Statický (blecha na souši, v klidu) a dynamický (blecha na vodě, v pohybu). Podmínky soutěže naleznete již brzy na našich stránkách. Blecha žije.


Obrázek - Vyhlášení kategorie E 400zpět