Prodejní akce

Pro tento měsíc nejsou vypsané žádné akce.

Odkazy

Světová organizace lodních modelářů:

NAVIGA

České stránky:

Svaz modelářů ČR
Lodní modeláři - sekce M
RC Modell Club Praha

Modeláři v regionu:

Model Klub Rychnov nad Kněžnou
Milan Michálek
www.falemo.cz
www.dvoracek.pise.cz
www.lmkct.cz
www.zerozero.cz
www.rcteam.cz
www.model.orlicko.cz
modelari.lit.cz
www.letka-jehnedi.wbs.cz
www.lmk-juniorklub-uo.cz/
Team Rebels
Letiště pana Dodka

Partneři:

RC Televize

Inzerce:

Annonce

Diskusní fóra:

RC Free
M section forum
Kalendář

26/09 - 30/04/19
RC auta,parkety,Černčice říjen 2018 - duben 2019, podrobnosti ,

Otvírací doba
Partneři

Upozornění

info    Vaše nominace na modeláře roku 2018 můžete mailovat až do 31.ledna 2019. Návrhy přijímáme na info@bzuk.cz. V návrhu uveďte jméno a příjmení, rok narození, bydliště navrhovaného. Jeho význam doložte - viz. odkaz     podrobnosti

Aktuality

Modelklub Rychnov n. Kn. zaslouží pochvalu

Zdeněk Sršeň  -  2006-01-01 00:00:00

Několik členů rychnovského klubu modelářů ze zúčastnilo prvních letošních závodů modelů cestovních vozů v měřítku 1:10 a 1:18, které se konaly v Černčicích u Nového Města nad Metují. Třicítka závodníků měřila své výkony pomocí transpondérů, výsledky z počítače byly k dispozici po skončení každé rozjížďky. Dvě kvalifikační a čtyři finálové jízdy poskytly každému závodníkovi dostatek prostoru pro sportovní vyžití. Rychnováci sice ještě na stupně vítězů nedosáhli, ale první konfrontace s konkurencí nedopadla vůbec špatně.

Ostříleným matadorům modelů cestovních aut ukázal záda Jan Křepela ze Solnice, který bravurní jízdou dokázal, že na parketách či palubovce záleží především na citu v rukách a celý závod desetin vyhrál. Poprvé v našem regionu se na start oficiálně postavily i osmnáctiny a předvedly jaký mají v sobě skrytý potenciál. Minimodely jsou vhodné do malých prostor a pro začínající závodníky. Svým výkonem a ovladatelností však mnohým vyrazily dech. Vyhrál Jenka junior z Trutnova.

Rychnováci pod vedením Lukáše Vatera v letošním roce oslaví teprve první výročí od svého vzniku, ale již dnes jim mohou okolní obce jen tiše závidět množství nadšeného dorostu. Pravidelné odpolední sobotní tréninky v rychnovské Sokolovně jistě brzy přinesou své ovoce. Příští závod se jede v Černčicích 5. února 2006 od 8,00 hod.

zpět