Prodejní akce

14/04 - 31/08/20
Likvidace prodejny. Pokud máte vážný zájem o větší množství zboží z prodejny modelářských potřeb volejte 608922041. Váš Bzuk

Prodejna

pozn.: jednotlivé slevy nelze sčítat

Odkazy

Světová organizace lodních modelářů:

NAVIGA

České stránky:

Svaz modelářů ČR
Lodní modeláři - sekce M
RC Modell Club Praha

Modeláři v regionu:

Model Klub Rychnov nad Kněžnou
Milan Michálek
www.falemo.cz
www.dvoracek.pise.cz
www.lmkct.cz
www.zerozero.cz
www.rcteam.cz
www.model.orlicko.cz
modelari.lit.cz
www.letka-jehnedi.wbs.cz
www.lmk-juniorklub-uo.cz/
Team Rebels
Letiště pana Dodka

Partneři:

RC Televize

Inzerce:

Annonce

Diskusní fóra:

RC Free
M section forum
Kalendář

02/01 - 31/12/20
Závody modelů aut v Rychnově a okolí, Kalendář ,

Otvírací doba
Partneři

Upozornění

pozor    Prodejna uzavřena. Až do konce srpna 2020 přijímáme nabídky na odkup zboží a zařízení prodejny. Viz článek likvidace prodejny modelářských potřeb. Kontakt prodejna@bzuk.cz nebo mobil 608922041.    

Aktuality

1. Dux Electro Cup

Zdeněk Sršeň  -  2005-08-01 00:00:00

Ve dnech 26. – 28.8.2005 se v severočeském Duchcově konaly mezinárodní závody DUX ELEKTRO CUP 2005. Modeláři sekce M ze sedmi států měřili svou výkonnost na hladině rybníka Barbora. BZUK team se přihlásil celkem do čtyř kategorií: Standard, Expert, E 21 a Eco Team. Ve třech z nich jsme měli zastoupení ve finále, kromě kategorie Expert, kde Honzovi uniklo finále pouze o pověstný chloupek. Do finále postupuje pouze 6 závodníků.

Po třech rozjížďkách zůstal na sedmém místě s minimální ztrátou. Zato v kategorii Standard Honza postoupil z krásného druhého místa. Bohužel lehká kolize a tři opravované podjetí bójí ve finále dovršily Honzovo zklamání nad celkovým 5 místem. Pak přišlo finále kategorie E-21, která se jezdí na dlouhé trati po dobu 15 minut s osmi finalisty. Nevím co pochválit dříve jestli perfektní jízdu Zdeňky nebo skvělou práci mechanika Honzy. Výsledek byl fantastický. 58 najetých kol znamenalo 3 místo se ztrátou pouhých 10 vteřin dojezdového času na druhou pozici. Zdeňka porazila české modelářské legendy a na bednu se postavila hned za dva německé závodníky.

Vrcholem setkání modelářů s elektropohonem je vždy závod týmů . Bzuk team nastoupil do finále v plné sestavě Zdeňka, Honza a Zdeněk. Závod se jede na osmnáct minut. Nárazy větru zvedaly vlny a tak nebyla nouze o dramatické okamžiky. Smíšený česko-maďarský tým dokonce dostal červenou kartu za kolizi se svážecím člunem. Tentokrát nám bronz unikl o 1 kolo. Po vyhlášení výsledků ještě „kamarádi“ hodili Zdeňku do rybníka, aby si svůj úspěch pořádně zapamatovala. Počasí bylo nádherné, pořadatelé tradičně výteční, podpora místní samosprávy na profesionální úrovni, co více si přát.


Obrázek - Dux Electro Cupzpět