Prodejní akce

14/04 - 31/08/20
Likvidace prodejny. Pokud máte vážný zájem o větší množství zboží z prodejny modelářských potřeb volejte 608922041. Váš Bzuk

Prodejna

pozn.: jednotlivé slevy nelze sčítat

Odkazy

Světová organizace lodních modelářů:

NAVIGA

České stránky:

Svaz modelářů ČR
Lodní modeláři - sekce M
RC Modell Club Praha

Modeláři v regionu:

Model Klub Rychnov nad Kněžnou
Milan Michálek
www.falemo.cz
www.dvoracek.pise.cz
www.lmkct.cz
www.zerozero.cz
www.rcteam.cz
www.model.orlicko.cz
modelari.lit.cz
www.letka-jehnedi.wbs.cz
www.lmk-juniorklub-uo.cz/
Team Rebels
Letiště pana Dodka

Partneři:

RC Televize

Inzerce:

Annonce

Diskusní fóra:

RC Free
M section forum
Kalendář

02/01 - 31/12/20
Závody modelů aut v Rychnově a okolí, Kalendář ,

Otvírací doba
Partneři

Upozornění

pozor    Prodejna uzavřena. Až do konce srpna 2020 přijímáme nabídky na odkup zboží a zařízení prodejny. Viz článek likvidace prodejny modelářských potřeb. Kontakt prodejna@bzuk.cz nebo mobil 608922041.    

Aktuality

Vánoční dvouhodinovka

Zdeněk Sršeň  -  2004-12-01 00:00:00

Vážení přátelé RC modeláři, rybníky nám zamrzají a na letadla už je také zima, což takhle vyskočit od prohnutého vánočního stolu a vyřádit se tentokrát s RC auty. V Dlouhoňovicích u Žamberka se schází parta nadšenců a mezi nimi se občas objeví i čeští reprezentanti.

Zimní pohár neboli ICE TROPHY CUP pokračuje dalšími čtyřmi závody v lednu až dubnu. Ještě před tím se však jede 26.prosince 2004 vytrvalostní závod na 2 hodiny.

Pro přátele lodních modelů máme též dobrou zprávu. Kalendář soutěží pro rok 2005 již vyšel. Více informací ve Vaší modelářské prodejně nebo na našem webu.

Upozorním pouze na Oblastní postupovou soutěž žáků (Středočeský, Královéhradecký a Pardubický kraj), která se koná ve Dvoře Králové již koncem dubna. Pokud chcete začít soutěžit, nenechávejte přípravu až na poslední chvíli.

Na stejné www adrese najdete i podrobnosti středoškolské soutěže o nejlepší prezentaci na volné téma. Finále proběhne v červnu 2005 v Obchodní akademii v Kostelci nad Orlicí. Pro tuto akci hledáme šikovné studenty a šikovné sponzory.

Příjemné prožití vánočních svátků a hodně zdraví v roce 2005 přeje všem čtenářům Orlického týdeníku BZUK TEAM.

informace k závodu

zpět